Monday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Полтавська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості з метою проведення профорієнтаційної роботи з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів 28 лютого сприяли проведенню  профорієнтаційного фестивалю «Веселка професій» серед команд вищих навчальних закладів міста І-ІІ рівнів акредитації.

IMG 8123 IMG 8127 IMG 8135

Профорієнтаційна робота з випускниками загальноосвітніх шкіл у коледжі спрямована на популяризацію професій нафтогазовидобувної промисловості, які в теперішній час є доволі актуальними на ринку праці.  У такому цікавому та необхідному міському заході, звичайно ж, взяла команда коледжу. Допомогти школярам визначитися із майбутньою професією, розповівши про сучасну роботу нафтовика, - ось яке завдання ставили перед собою активісти нашого навчального закладу.

IMG 8151 IMG 8154 IMG 8159

Приємно відзначити, що серед учасників фестивалю велике зацікавлення абітурієнтів викликали спеціальності та спеціалізації саме нашого коледжу.

IMG 8165 IMG 8167 IMG 8206

У презентації ПКНГ ПолтНТУ активну участь взяли студентська рада та викладачі коледжу. Креативність та привабливість студентів механічного відділення Іванника Дмитра та Зуба Володимира викликала зацікавленість представників полтавського телебачення.

IMG 8207 IMG 8213

За підсумками роботи команду нашого коледжу нагородили почесною грамотою від Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, футбольним та волейбольним  м’ячами, солодкими призами від Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube