Monday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

24-25 лютого у Полтаві відбувся  Всеукраїнський фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!", присвячений Лесі Українці, який проводиться з ініціативи Культурно-просвітницького Центру художня галерея "Sweetарт-Знання", Інформаційно-дослідного Центру "Інтеграція і розвиток" та Міжнародного благодійного фонду "Здоров'я майбутнього" за сприяння й підтримки  Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Полтавської обласної державної адміністрації, Управління культури Полтавської державної адміністрації, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, Полтавської міської ради, виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Фестиваль-конкурс проводиться як творче змагання учнівської та студентської молоді за номінаціями: "декламація", "інсценізація", "твір", "науково-пошукова робота", "малюнок", "аудіовізуальний твір", "вокал".

1

До участі у Фестивалі-конкурсі долучилися і наші студенти. Андрущенко Дмитро, Дзюба Руслана, Решетило Анастасія змагалися у номінації "Декламація", Ширшова Вікторія демонструвала таланти у номінації "Малюнок".

2  3 

У нелегкій боротьбі, адже знавців творчості Лесі Українки серед учнівської та студентської молоді дуже багато, студенти нашого коледжу під керівництвом викладачів української мови та літератури Кочерженко О.М., Кузьменко О.В. та Масько Т.Г. вибороли почесні місця.

6 7

Хвилювалися, переживали і… отримали дві подяки, друге та третє місця. Усі отримали нагороди і цікаві подарунки. Приємно відзначити, що студенти самі виявили бажання брати участь у цьому фестивалі-конкурсі.

Так що запрошуємо всіх знавців творчості Лесі Українки наступного року обов’язково спробувати свої сили.

Нащо даремнії скорботи?
Назад нема нам воріття!
Берімось краще до роботи,
Змагаймось за нове життя!

 

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube