Monday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Здоров'я молоді має незаперечну цінність, і це не підлягає обговоренню! Здоров'я - це необхідна умова для нашого особистого розвитку і щастя ... Ми також потребуємо доступ до інформації та навчанню найбільш ефективним способам збереження нашого здоров'я.

6 лютого юні тренери Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ, які активно долучилися до превентивної роботи з профілактики ВІЛ-інфекції та ризикованої поведінки, після проведення в групі ЕН-І-І інформаційного заняття за методом "рівний-рівному" із застосуванням різноманітних методів для розкриття понять "ВІЛ" та "СНІД", основних шляхів передачі, особливостей проходження тестування на ВІЛ в світі, Україні та в нашому місті загалом, організували проведення настільної гри "Володар кілець".

IMG 7003 IMG 7004

Ця гра має за мету допомогти молодим людям:

  • збільшити рівень знань, уявлень та розуміння щодо проблем, пов’язаних з ВІЛ/СНІД, ризикованою стосовно ВІЛ-інфікування поведінкою;
  • обговорити важливі та суперечливі питання щодо оточуючого середовища, здоров’я, ризиків щодо інфікування ВІЛ, особистої відповідальності, законів України, що стосуються попередження ВІЛ та захисту прав ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД осіб в Україні;
  • отримати інформацію про різноманітні організації, що працюють у сфері профілактики ВІЛ-інфікування, надання допомоги ВІЛ-інфікованим, хворим на СНІД.
IMG 7007 IMG 7010

Гра містить чотири набори карток, які необхідно розкласти за відповідною технологією.

IMG 7018 IMG 7020

Студенти із задоволенням показували отримані раніше знання з даної теми.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube