Monday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

12 студентів з групи БН- І-І протягом трьох годин навчалися економити кошти, ознайомилися з банківськими продуктами та спробували раціонально розподіляти бюджет.

IMG 6998 IMG 7000

У рамках проекту "Відповідальне фінансування", що реалізовується Savings Banks Foundation for International Cooperation (SBFIC) спеціалістами БО "Світло надії", була проведена гра "Заощадження" із студентами нашого коледжу.

IMG 7001 IMG 7021

Гра максимально наближена до життєвих реалій. На прикладі родини з 5 членів та трьох періодів життя (раундів), команди повинні досягати поставлених цілей. Протягом раунду трапляються буденні події: гравці вирішують проблеми, здійснюють покупки, зберігаючи кошти на обрану ціль (авто, житло чи освіту).

IMG 7024 IMG 7029

"Діти навчаються бути дорослими та свідомими, розуміючи, що повинен бути баланс між поточними потребами і марними витратами. Гра вчить концентруватися на усіх важливих потребах, розставляти пріоритети", - розповідає програмний спеціаліст БО "Світло надії" Ольга Гришко.

IMG 7034 IMG 7035

Студенти з цікавістю поставилися до гри та із задоволенням виконували всі завдання. Перемогла команда тих студентів, які ставили перед собою завдання отримати не тільки гарний показник задля досягнення цілі, але й орієнтувалися на покращення якості життя.

IMG 7038

"Наші студенти доволі активні і завжди раді взяти участь у подібних заходах, тим більш, в розважальній формі", - запевняє психолог коледжу Оксана Височин.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube