Monday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

І знову ми у ботанічному саду ПНПУ. Наразі екскурсійне заняття з основ екології за темою "Збереження різноманіття" відбувається у групі БН-2-3.

1

Мужні хлопці-буровики давно очікували можливості відвідати цей оазис Природи, краси і свіжості. Але дійсність перевершила їхні сподівання.

 2 3

Зачаровані уже з перших кроків. Свіже повітря, наповнене ароматом ялівцю, осяяний зимовим сонцем мальовничий краєвид території ботсаду. Унизу тоненькою стрічечкою вється річка Тарапунька, поблизу джерельце із чистою природною водою.

 4

Aле найцікавіше було, звичайно ж, в оранжереї. Зачаровані екзотичними рослинами, вдихаючи тонкий аромат розквітлих рослин, студенти із цікавістю слухали розповідь директора ботсаду, асистента кафедри ботаніки, екології та методики викладання біології Дзюбаненко А.С. про особливості рослин пустель Америки, Африки, тропіків та субтропіків.

5 6

А потім селфі, фото на згадку… Сповнені вражень, здобувши нові знання, задоволені, хоч і трішки стомлені, хлопці повертаються додому до звичних справ.

7 8
9 10
mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube