Monday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Минуло століття від започаткування геологічної служби України і глибоко символічним є те, що ця дата збігається з утворенням Української Республіки. Це свідчить про важливість геології для становлення і розвитку країни.

Упродовж століття геологічна служба була кілька разів реорганізована. Сьогодні, вибудована впродовж 100 років кваліфікованими фахівцями, служба реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр, представляє геологічну галузь України на міжнародному рівні, тримає руку на пульсі передових досягнень геологічної галузі у світі!

2 лютого в Міжнародному центрі культури і мистецтв (м. Київ) з нагоди 100-річчя геологічної служби України вітання приймали ветерани та кращі працівники галузі. З вітальним словом до присутніх звернулися т.в.о. голови Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк, очільники та ветерани профільних підприємств. Президент Асоціації геологічних служб Європи Тереза Понсе де Леау також привітала всіх присутніх та розповіла про співпрацю з Україною.

viber image

У святкових заходах взяли участь представники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, перший проректор – проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, доцент Коробко Богдан Олегович, доктор технічних наук, професор кафедри видобування нафти і газу та геотехніки Винников Юрій Леонідович, та викладачі геологічних дисциплін Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ Тацій Оксана Олексіївна та Сакова Тетяна Федорівна.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube