Monday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Другий семестр розпочинаємо активно!
Матяш Віталій, Цибулько Володимир, Колпаченко Дмитро, Ясковець Юлія, студенти групи ЕН-ІІ-І, активно проводять превентивні заходи з профілактики ВІЛ-інфекції та ризикованої поведінки у нашому навчальному закладі.

IMG 6859 IMG 6866

23 січня ними було проведено із студенти групи ЕН-І-2 інформаційне заняття із застосуванням інтерактивних методів з елементами дискусії.
Юні тренери представили короткий теоретичний блок про поширення епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні, розповіли про основні шляхи передачі та профілактики ВІЛ, застосовуючи різноманітні методи для розкриття понять «ВІЛ» та «СНІД», «опортуністичні хвороби» тощо. Обговорили толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей, можливості проходження тестування на ВІЛ підлітками та молоддю в світі, в Україні та в нашому місті зокрема.

IMG 6871 IMG 6881

Студенти-тренери діляться враженнями від заходу: «Ми помітили, що учасники вже знайомі з цією тематикою, але все ж багато питань залишається невирішеними і міфологізованими, тому студенти активно брали участь у обговоренні, не соромилися ставити питання, проявляли свою зацікавленість».

Наприкінці заходу учасники мали змогу подивитися відеоролик «Науковий погляд на ВІЛ», який дав змогу закріпити отриману інформацію та ще раз упевнитися у важливості збереження свого здоров’я.

Захід відбувся в рамках ініціативи «Здоров'я сучасної молоді: важливий шлях від знань до відповідальності» за підтримки Міжнародного співтовариства з боротьби зі СНІДом та участі Молодого Чемпіона в ролі ментора.

IMG 6872

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube