Monday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

«Шкідливі звички та їх наслідки» - такий виховний захід підготовлений та проведений викладачем хімії і біології Єгоровою Т.І. разом зі студентами експлуатаційного відділення.

IMG 2748 IMG 2749
IMG 2751 IMG 2753


Студенти ознайомилися з положеннями Рамкової конвенції з контролю над тютюном та Законом України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення», в якому зазначені основні принципи та напрями державної політики щодо попередження куріння тютюнових виробів, зниження рівня їх вживання серед населення, обмеження доступу до них дітей, охорони здоров'я населення від шкоди, що завдається внаслідок розвитку захворювань, інвалідності, а також смертності, спричинених вживанням тютюнових виробів. Студентам було роз’яснено поняття «шкідливі звички» та ознайомлено з наслідками, до яких вони призводять, було досліджено шкідливий вплив куріння на організм підлітків, переглянуто відеоматеріали з висловами відомих людей України про шкоду куріння.

IMG 2758 IMG 2760
IMG 2761 IMG 2763


Громцева Поліна, Ясковець Юлія та Ширай Таміла у виступах проаналізували вплив шкідливих речовин на органи і системи органів людини.
На виховному заході були присутні студенти експлуатаційного та бурового відділень, куратори груп Кошельник Т.М., Руденко І.М., Храмова Л.М., методист навчально-методичного кабінету Кочерженко О.М., завідувач експлуатаційного відділення Зотова О.М

IMG 2769 IMG 2770
IMG 2771 IMG 2773
mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube