Monday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Якщо людина вибула із ситуації насилля
з найменшими втратами – це означає,
що її дії були правильними .

Правила гри можна змінити, але життя – це не гра. Не можна повторити вже зроблений вибір чи скасувати прийняте у минулому рішення. Не можна охопити абсолютно все чи скористатися кожною можливістю. Не можна передбачити, які можливості будуть у вас через тиждень або рік. Вам завжди бракуватиме часу, варіантів вибору, грошей, можливостей. Ви повинні будете платити за кожен свій вибір у житті – і часто ця плата буде перевищувати ваші сподівання.

14 грудня 2017 року практичний психолог коледжу Височин О.А. та викладач Філіппович В.Ю. разом зі студентами  групи Т-І-І  Решетило А., Стогнієм Д. та Чеснюк Є. провели  виховний захід на тему «Проблема насильства в студентському середовищі», метою якого було донесення до студентів першого курсу експлуатаційного відділення актуальності даної проблеми, розгляд можливих шляхів психологічної допомоги жертвам насилля та пропаганда відмови від насильства, профілактика виникнення подібних проблем у студентському середовищі.

IMG 6722  IMG 6719

Студенти переглянули кінофільм «Життя-це вибір…» з його наступним обговоренням та психологічним аналізом. Кінострічка розкривала сутність насилля в підлітковому колективі, проблема якого зараз постає особливо гостро. Дана стрічка примушує задуматись над діями, які вчиняє людина і за які в майбутньому доводиться відповідати.

IMG 6730  IMG 6736

Під час обговорення студентами було виявлено не лише можливі причини виникнення таких стосунків між підлітками, а й шляхи психологічної допомоги постраждалим. Обговорення викликало у студентів неабиякий інтерес, «живі» емоції та прагнення допомогти тим, хто став жертвою насилля.

IMG 6743

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube