Monday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

9 грудня коледж гостинно відчинив двері для енергійних, творчих, креативних і небайдужих старшокласників  Полтавщини та інших регіонів України – потенційних студентів нашого навчального закладу.

Перед початком офіційного заходу гості отримали різноманітні друковані матеріали з інформацією про спеціальності,  переглянули презентацію та фільм про коледж, брали активну участь у вікторині з іноземних мов, набирали текст на швидкість на комп’ютерному клавіатурному тренажері, фотографувалися на пам’ять про сьогоднішню зустріч, знайомилися з виставкою технічної творчості, грали у шахи, шашки, настільний теніс, пригощалися смаколиками, спостерігали за виступом студентської команди Workout “Impossible”.

1 2 3
4  5
6 7 9 

Зустрітися з учасниками заходу прийшли представники адміністрації, викладачі та студенти коледжу. Директор коледжу Любов Петрівна Шумська привітала гостей, розповіла про славну 50-річну історію закладу і запевнила, що колектив коледжу впевнено дивиться у майбутнє. Адже він випускає фахівців для нафтогазової галузі, яка є однією з найпотужніших і найперспективніших у нашій державі. Також впевненості додає той факт, що коледж входить до складу провідного університету регіону – Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Перший проректор − проректор з науково-педагогічної роботи Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Богдан Олегович Коробко передав усім присутнім вітання від ректора університету професора Володимира Олександровича Онищенка  і розповів про перспективи продовження навчання в університеті після закінчення коледжу. Випускники усіх без виключення спеціальностей коледжу мають змогу продовжити навчання у ПолтНТУ за скороченими термінами і здобути повну вищу освіту.   

8  10 

Завідувачі відділень Сергій Миколайович Кузьменко, Олена Миколаївна Зотова, Володимир Олексійович Кізь з гордістю представили студентів, які натхненно, переконливо та артистично розповідали про свої спеціальності.

11 12  13

Старшокласники та їх батьки особисто пересвідчилися, що в коледжі діє потужна матеріальна база, а навчатимуть їх висококваліфіковані фахівці та педагоги, які допомагатимуть опановувати  престижні  спеціальності, створюючи сприятливі умови для здобуття якісної освіти.

На завершення заходу відповідальний секретар Приймальної комісії Володимир Станіславович Воронянський ознайомив гостей із основними положеннями Правил прийому до ПКНГ ПолтНТУ. Потім гості мали змогу поставити питання і отримати на них вичерпні відповіді.  

 14  15  16
 17  18  19

Зустріч продовжилася невимушеним спілкуванням у профільних аудиторіях з викладачами та студентами коледжу. Також у майбутніх абітурієнтів була  можливість оглянути геологічний музей, бібліотеку, гуртожитки та  постріляти в тиру з пневматичної зброї.

Сподіваємося, що сьогоднішня зустріч стала результативною для тих, хто обирає майбутню професію, хто не боїться перешкод і вирішив присвятити себе нафтогазовій галузі.

Тож ласкаво запрошуємо на навчання до Полтавського коледжу нафти і газу  Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка!

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube