Thursday the 19th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Традиційно, ось уже шість років поспіль, у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходить турнір з міні-футболу пам’яті О.Г.Онищенка серед збірних команд факультетів та структурних підрозділів науково-педагогічних працівників і студентів.

Команди викладачів та студентів почергово грають із суперниками, виборюючи перемогу. На спортивному майданчику університету зустрілися справжні любителі футболу, адже недаремно його називають грою мільйонів. На жаль, цього року наші команди не здобули кубок, але отримали багато позитивних емоцій та заряд енергії на подальші спортивні досягнення.

IMG 9648 IMG 9663

Ректор університету Володимир Олександрович Онищенко у вітальному слові до гравців та вболівальників турніру відмітив, що переможених на цьому футбольному полі бути не може, адже всіх присутніх об’єднала любов до футболу та повага одне до одного.

IMG 9690 IMG 9720
IMG 9904 IMG 9929

 

Приємно відзначити, що першемісце у напруженій боротьбі посіла команда факультету нафти і газу та природокористування, у складі якої грали й випускники колежу. ПКНГ ПолтНТУ пишається своїми колишніми студентами та радо вітає з перемогою!

navel wallpaper 1366x768 IMG 9999

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube