Thursday the 19th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Такий сьогодні урочистий коледж,
Лунають скрізь веселі голоси.
Зібралась юнь у своє рідне коло,
Щоб у знаннях в висоти піднестись.

 30 серпня у коледжі відбулася хвилююча церемонія Посвяти у студенти першокурсників. Студентську родину поповнило близько 300 юнаків та дівчат, які вперше переступили поріг коледжу, гордо несучи звання Студента найкращого навчального закладу – Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

IMG 9428 IMG 9464

Першокурсників вітали ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, професор Володимир Олександрович Онищенко, який зазначив, що за 50 років існування у коледжі склалися чудові традиції щодо навчання та виховання справжніх фахівців нафтогазової галузі, і він через кілька років радо прийме за скороченою формою навчання у ряди студентів ПолтНТУ випускників коледжу.

IMG 9476

Директор коледжу Любов Петрівна Шумська привітала вчорашніх абітурієнтів, а сьогодні студентів із вдалим вибором навчального закладу і запевнила, що адміністрація, викладацький склад зроблять усе можливе для створення найкращих умов для навчання. При цьому звернула увагу на те, що на студентів чекає не менш захопливе позааудиторне життя.

IMG 9491

А почесний випускник технікуму 1983 року, нині директор газопромислового управління «Полтавагазвидобування» Олександр Іванович Кобеза, пригадуючи власні студентські роки, запевнив першокурсників, що навчання у коледжі залишить в їх серцях найтепліші та найкращі спогади. Олександр Іванович також висловив упевненість у тому, що нафтогазові підприємства області із задоволенням візьмуть на роботу в майбутньому випускників коледжу.

IMG 9501

Дорогі першокурсники, оволодівайте знаннями, щоб творити гідне майбутнє нашої держави. Нехай вам щастить, молоде покоління студентського братства!

IMG 9560

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube