Thursday the 19th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

IMG 9293 IMG 9287

Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. За даними Міжнародної організації праці, 21 мільйон людей у всьому світі є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки та діти потрапляють до рук торговців людьми як в своїх країнах, так і за кордоном. При цьому страждають всі країни, будь-то країна походження, транзиту або призначення. Рабство як в стародавній, так і сучасній формі – явище не тільки ганебне, це, за словами борця за скасування рабства Джона Уеслі, "огидна сукупність всіх гидот", якій немає місця в нашому світі.

На жаль, для України ця проблема є досить актуальною. За даними Міжнародної організації з міграції, з 1991 року понад 160 тисяч українців постраждали від порушень такої форми, а це чи не найбільше в Європі.

За неофіційними даними, у світі до 4 млн. осіб щороку переправляються через кордони держав для використання в підневільній праці. Сукупність соціально-економічних умов та специфіка географічного положення призвели до того, що Україна перетворилася в країну-транзит «живого товару».

Міністерство закордонних справ України закликає громадян України, які потрапляють особисто або мають інформацію про потрапляння інших громадян України чи іноземних громадян у ситуацію, пов'язану з торгівлею людьми, негайно інформувати компетентні органи та українські дипломатичні установи. Таке інформування є вкрай важливим для забезпечення належного реагування на факти вчинення злочинів у сфері торгівлі людьми проти українців за кордоном з метою захисту їхніх прав та інтересів, надання інформації для кримінального переслідування винних осіб, забезпечення безпеки постраждалих під час перебування за кордоном та їхнього безперешкодного повернення в Україну.

617178370

Додаткову інформацію можна отримати на сайті Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні за посиланням http://stoptrafficking.org/uk.

Відеоматеріали, рекомендовані МОН з питання протидії торгівлі людьми:

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube