Thursday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

30 червня відбувся вступний інструктаж технічних секретарів Приймальної комісії ПКНГ ПолтНТУ, на якому було доведено Правила прийому до коледжу, порядок прийому документів від абітурієнтів та розпорядок роботи Приймальної комісії на всіх етапах "Вступної кампанії-2017".

IMG 8626 IMG 8638

1 липня із восьмої години ранку коледж гостинно зустрів перших абітурієнтів, тим самим було розпочато етап прийому документів. Географія наших абітурієнтів досить широка і охоплює як Полтавську так і Харківську, Сумську, Дніпропетровську та Чернігівську області.

IMG 8663 IMG 8665

Також не можна не відмітити надії, бажання та цілі з якими абітурієнти вступають до нашого коледжу, завітавши до нас зі своїми батьками, родичами та знайомими.

IMG 9023

В цілому, лише в перший день, було подано більше п’ятдесяти заяв від вступників. Саме цей показник свідчить про популярність та актуальність спеціальностей коледжу по підготовці фахівців для нафтогазової галузі України.

IMG 9027

По завершенню коледжу випускники всіх спеціальностей мають змогу продовжити навчання за скороченим терміном в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Чекаємо на вас, талановитих, активних, креативних та кмітливих абітурієнтів у Полтавському коледжі нафти і газу ПолтНТУ, адже прийом документів на базі 9-ти класів триватиме аж до 14 липня.

Двері коледжу відкриті для вас і, можливо, ми чекаємо саме на тебе!

IMG 8652

Бажаємо успіхів та наснаги нашим абітурієнтам!

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube