Thursday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Закінчилося останнє заняття, здані останні заліки, і іспити, і студенти нарешті можуть зітхнути спокійно – довгоочікуваний випускний.

30 червня відбувся випуск студентів в Полтавському коледжі нафти і газу ПолтНТУ.

Випускний вечір – важлива подія для усіх в коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії коледжу.
Завдяки наполегливій творчій праці всього педагогічного колективу і, особливо, кураторів випускних груп, путівку у самостійне життя сьогодні отримали 238 випускників, з них 14 – це студенти, які навчалися на «відмінно» і мають дипломи з відзнакою.

В урочистій обстановці молодих спеціалістів привітали ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, професор Володимир Олександрович Онищенко та директор коледжу Любов Петрівна Шумська. Приємним сюрпризом стало нагородження подяками ПолтНТУ найкращих студентів за активну участь у студентському самоврядуванні коледжу, спортивні досягнення та зразкове виконання обов’язків старости. Володимир Олександрович високо оцінив роботу колективу коледжу по підготовці висококваліфікованих фахівців і запросив випускників продовжити навчання у провідному університеті регіону, адже для цього створені всі умови – випускники приймаються на навчання за скороченим терміном за інтегрованими програмами з урахування результатів навчання в коледжі.

IMG 8719 IMG 8724
IMG 8755 IMG 8781

Щиру атмосферу добра, радості та прощання з навчальним закладом створили музична композиція у виконанні випускниць, неповторний виступ команди Workout “Impossible”, жарти команди КВН «Дети Мотеля» та чарівний іспанський танок.

IMG 8794 IMG 8798
IMG 8866 IMG 8897
IMG 8976 IMG 8999

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, кар’єрного злету, щасливої долі! В добрий путь, молоді спеціалісти!

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube