Thursday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

13 червня студенти денного відділення за спеціальністю 5.05030106 «Буріння свердловин» почали звітувати про рівень свого професійного становлення на публічному захисті дипломних проектів, що є логічним завершенням навчальної діяльності.

IMG 7707 IMG 7745

Захисти проходять в офіційній атмосфері за участю вимогливої та високопрофесійної державної кваліфікаційної комісії під головуванням Лазаренка Олександра Григоровича – керівника департаменту з буріння та свердловинних технологій ПрАТ "Нафтогазвидобування". Заступник голови ЕК: Шумська Любов Петрівна – директор коледжу. Члени ЕК: Агейчева Олександра Олександрівна – викладач бурових дисциплін; Бяльський Юрій Янкелевич – голова циклової комісії бурових дисциплін; Кізь Володимир Олексійович – завідувач бурового відділення; Бандура Максим Миколайович – головний Державний гірничо-технічний інспектор управління Держпраці у Полтавській області. Секретар ЕК – Деркунська Жанна Вікторівна.
Підтримати студентів прийшли куратори груп, викладачі циклової комісії та керівники дипломних проектів.

19052058 1879021435671032 8912881244639854592 n IMG 7782

Захист дипломних проектів – це продовження навчання, репетиція перед дорослим життям, а також можливість для студентів спробувати себе та навчитися презентувати свої професійні напрацювання перед аудиторією.
Екзаменаційна комісія відзначила, що випускники за час навчання отримали глибокі теоретичні знання зі спеціальних дисциплін та набули практичні навички виконання технічних і економічних розрахунків.
На захист до студентів-буровиків завітав декан факультету нафти і газу та природокористування - к.т.н., доцент, Матвієнко Андрій Михайлович та заступник декана – к.т.н., доцент, Савик Василь Миколайович. Андрій Михайлович відмітив високу якість дипломних проектів, знання теорії та сучасних досягнень у галузі розробки новітніх технологій буріння свердловин.
Серед кращих, слід відзначити дипломні проекти таких студентів, як Коваленка Дмитра, Залозного Максима, Литовченка Віктора, Оладька Сергія, Тютюнника Ігора, Шийки Євгена, Даценка Анатолія, Назаренка Владислава, Моргуля Іллі. Дані розробки рекомендовані до впровадження у виробництво.

IMG 7723 IMG 7731
IMG 7740 IMG 7751

Дипломні проекти мають оригінальний характер і свідчать про високий ступінь професійної підготовки. У процесі захисту проектів дипломанти переконливо викладали результати своєї роботи, змістовно відповідали на питання членів екзаменаційної комісії.
Побажаємо випускникам самореалізації, невтомності духу для постійної роботи над собою, наполегливості та успіху на професійному шляху, який вони для себе обрали.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube