Thursday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

17 червня на території Корпусного парку м. Полтава відбувся інтерактивний національний профорієнтаційний проект «Місто професій».

Захід спрямований на надання кожній дитині, в ігровій формі, можливості познайомитися з різними професіями, дізнатися про особливості та умови роботи, побачити себе у ролі працівника певної галузі чи підприємства, спробувати власні сили у виконанні завдань різної складності, з якими стикаються фахівці під час повсякденної роботи. Діти мали змогу познайомитися з професіями поліцейського, стоматолога, агронома, актора, ветеринара, співробітника Служби порятунку «101». Загалом на заході було представлено більше ніж 70 професій, де учасникам, як винагороду за працю, надавали заробітну плату, а зароблені ігрові гроші вони могли витратити у крамницях солодощів та сувенірів.

IMG 8246 IMG 8323

Локація Полтавського коледжу нафти і газу в центрі «містечка» постійно перебула у полоні дитячих питань і бажань «приміряти» на себе професії буровика, геолога та діловода.

IMG 8022 IMG 8059

Присутнім на діючих моделях демонстрували роботу складних механізмів які призначено для добування надр землі. Активних чомучок найбільш зацікавили виверження вулканів та гейзерні викиди, вони мали можливість доторкувалися до багатств нашої землі – води, солі, крейди, вугілля і, звичайно ж, нафти!
Маленьким працівникам-діловодам надавалося робоче місце, де вони із задоволенням виконували набір тексту за певними критеріями, успіхи майбутніх офісних працівників оцінювала спеціальна програма.

 
IMG 8115 IMG 8306

Переконливим доказом про майбутнє працевлаштування дітей для мам і тат стала можливість отримати безкоштовне фото «для паспорту» у повному геологічному спорядженні біля туристичного намету!

IMG 8247

Позитивних емоцій вистачило у цей день для всіх. Сподіваємося, що із учасниками даного дійства у недалекому майбутньому ми зустрінемося під час вступної кампанії нашого коледжу.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube