Thursday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

31.06.17-06.06.17 студенти-геологи ПКНГ ПолтНТУ взяли участь в подорожі до печери Млинки (с. Залісся, Тернопільська область).

100 102

Печера Млинки є третьою за протяжністю в Україні, довжина її ходів становить 49,7 км. Відома на зараз печерна система складається з 19 районів, нам пощастило відвідати 4 з них: Центральний, Лабіринт Шукачів, Еврика та Східний. Лабіринт утворився в гіпсах за рахунок розмиву породи водою та тектонічних рухів, що спричинили утворення багатьох ходів у вигляді великих тріщин.

105 109

У дивовижному підземному світі ми бачили такі специфічні чудеса природи як сталактити, сталагміти, кристали, натічні стінки та плафони, але для того, щоб побачити всю красу печери на власні очі нам довелося долати перешкоди. Не дивлячись ні на що, ми пройшли найтяжчі маршрути, та з гордо піднятою головою можемо сказати - МИ СПЕЛЕОЛОГИ!

108 107

Єдиними мешканцями печери є кажани, що не рідко пролітають над головою та лякають гостей.
Цей похід був цікавим, пізнавальним та різноманітним. Романтика печери та пагорбів Тернопільщини надовго залишиться в пам’яті. Згадка про багаття, гітару, вічну темряву підземелля завжди будуть гріти душу та надихати на нові подорожі.
Учасники подорожі студенти групи ГР-2-А Бойко Дмитро,Мінаков Ростислав,Баранник Олексій та Бут Ганна

103 106

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube