Thursday the 24th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

З метою залучення студентської молоді до вивчення іноземних мов, забезпечення практичного застосування їх під час повсякденного життя, удосконалення розмовної іноземної мови, поєднання навчання із відпочинком 15 червня заступник директора з виховної роботи Вербова Ю.В., викладачі іноземних мов Руденко С.І. та Хлівецька У.П., куратор Пшичкіна Н.Г. разом зі студентами групи БН-І-3 відвідали Полтавський художній музей (галерею мистецтв) імені Миколи Ярошенка в рамках вивчення теми «Мистецтво» з дисципліни «Іноземна мова».

Екскурсія проводилася англійською мовою. Студенти мали змогу познайомитися з творами вітчизняного і зарубіжного мистецтва, а також численною етнографічною колекцією. Серед них – і багата колекція західноєвропейського живопису, до якої входили твори Джованні Баттісти Тьєполо, Пітера Пауля Рубенса, Мельхіора де Гондекутера, Адріана ван Остаде, Елізабет Віже-Лебрен та інших, та твори українських живописців XVII–XVIII століть і найкращі роботи майстрів російської школи XIX–XX століть, та багато іншого.

image 0 02 04 9a75236370da91ca02b5034584e13ae343c800c3c0d14d7970f12343ccfedd2a V

Екскурсія спрямована на здобуття студентами необхідних комунікативних навичок, подолання мовного бар’єру, отримання позитивної мотивації для подальшого удосконалення знань з англійської мови.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube