Saturday the 20th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Починаючи з 2002 року, в третій четвер листопада, за регламентом ЮНЕСКО, світова спільнота відзначає Міжнародний день філософії. З 2005 р. цей захід перейменовано на «Всесвітній день філософії». Його відзначають більш ніж у 70-ти країнах-членах ЮНЕСКО по всьому світу. В Україні це свято відзначається з 2006 року, коли 16 листопада у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка був проведений міжнародний науковий симпозіум.

DSC 0915 DSC 0931

У рамках цього свята 17 листопада викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін Храмова Л.М. та Коваленко С.В. разом з головою комісії Руденком І.М. відвідали Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського, де взяли участь у філософському кафе для обговорення питання: «Яка (чи) потрібна філософія сучасному вчителю?». Метою заходу було визначення шляхів удосконалення викладання філософії освіти в контексті популяризації філософської спадщини Полтавщини.

DSC 0946 DSC 0951

Заслухавши доповіді співробітників ПОІППО Неживого О.І., Щербаня М.П., Литвинюк Л.В., учасники заходу перейшли до дискусії. У залі панувала атмосфера розуміння, співтворчості та захоплення філософськими ідеями й роздумами. Учасники заходу звернули на необхідність вивчення філософії, адже вона формує критичне мислення особистості, допомагає осмислити не лише проблеми сьогодення, але й віднайти шляхи для їх вирішення. По закінченню заходу було підведено підсумки дискусії та зроблено фото на згадку про Всесвітній день філософії – 2016.

DSC 0980

Висловлюємо вдячність колегам з ПОІППО за запрошення на свято. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube