Sunday the 7th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Швидко промайнули новорічні свята й канікули, і в коледжі розпочався другий семестр 2020-2021 навчального року у дистанційному форматі.
Перші дні занять викладачам і студентам подарували радість зустрічей та були сповнені напруженою працею, змістовними заняттями та конструктивним спілкуванням.
Канікули не лише дали змогу перепочити від навчання, поспілкуватися з близькими та приділити увагу улюбленим справам, а й використати вільний час для саморозвитку. Викладачі мали нагоду удосконалити професійну майстерність, взяти участь у тренінгах та майстер-класах з підвищення кваліфікації, створити інформативний, змістовний контент дистанційних курсів.

ІІ СЕМЕСТР 2 Бажаємо і викладачам і студентам радості пізнання і натхнення, нових відкриттів і звершень, успішного розв’язання надскладних завдань, подолання викликів сьогодення та невпинного розвитку. Нехай кожен день приносить яскраві враження та задоволення від повноти буття!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів
visnyk