Sunday the 5th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Майбутні фахівці нафтогазовидобувної галузі разом із керівником практики під час навчальної практики з вивчення технології видобутку нафти і газу відвідують виробничі об'єкти нафтогазового комплексу Полтавщини.

Саме на базі таких підприємств студенти коледжу проходять навчальні та виробничі практики, які є важливою складовою частиною освітнього процесу.

Одними з таких виробничих об'єктів були Машівській цех з видобутку нафти, газу і конденсату та ДКС "Машівка". 

1 2

Під час такої навчальної практики студенти   спеціальності 185 "Нафтогазова інженерія та технології" групи ЕН-3-2 разом із керівником практики Маркіним А.Т. та завідувачкою експлуатаційного відділення Зотовою О.М. прослухали теоретичний курс з теми: "Впровадження системи бережливого виробництва (Lean)", який презентували провідні фахівці відділу операційної ефективності ГПУ "Полтавагазвидобування" – Базилевич В.А. та Горопашний В.В. для працівників структурних підрозділів управління. 

3 4

Також для проведення тренінгу серед студентів випускних курсів бурового, механічного та експлуатаційного відділень до коледжу завітали представники з виробництва – начальник відділу операційної ефективності ГПУ "Полтавагазвидобування" – Хомяков Р.В. та провідний фахівець відділу операційної ефективності УГВ-Сервіс – Касьян О.О., які у доступній і цікавій формі донесли інформацію  про "Бережливе виробництво". 

5 6

Тренінги – це частина масштабного проекту, який реалізовують фахівці відділів операційної ефективності за підтримки департаменту HR. 

7 8

Студенти дізналися про основні ідеї та інструменти Lean -  систему 5С, візуалізацію, стандартизацію, комплексний підхід до догляду за обладнанням, сучасні підходи до організації бізнес-процесів.

Під час участі у тренінгу студенти отримали нові знання, які дозволять їм реалізувати свої професійні навички на виробництві. 

9 10

Вважаємо, що такі заходи є корисними для студентів коледжу, так як сприяють покращенню рівня фахової підготовки та роблять  їх конкурентоздатними на ринку праці. 

11 12

Полтавський коледж нафти і газу  Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" з радістю буде приймати участь у подібних заходах, які будуть проводити представники "Укргазвидобування".

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube