Sunday the 5th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Сучасно і вишукано відбулося свято студентських талантів "Нафтовий магнат-2019" у Коледжі нафти і газу "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка". Похмурий осінній день не став на заваді святковому настрою напередодні Міжнародного дня студентів. Творче піднесення зміг відчути кожен, хто завітав на цікаве і незабутнє студентське дійство.

Зі словами привітань до молоді звернулися директор коледжу Любов Шумська та голова студради Станіслав Кононенко, відзначивши найкращих студентів грамотами та подяками. Приємним сюрпризом для нагороджених стали подарунки від Weatherford Ukraine, нафтогазової компанії, яка за будь-якої нагоди готова підтримати творчі ініціативи наших розумних та креативних студентів.  

3 1 2

Завдяки потужній підтримці глядачів, всі конкурсанти виглядали впевнено, креативно, сучасно. Цей цікавий та оригінальний захід відбувся за ініціативи студентської ради під керівництвом голови Кононенка Станіслава. Студенти дуже відповідально поставилися до підготовки та проведення шоу-конкурсу, що стало переконливим доказом невичерпного творчого потенціалу студентства.

6 5 7
9 8  10

Усі, безсумнівно, заслуговували на перемогу, але остаточну крапку в цій суперечці за звання "Нафтовий Магнат-2019" поставили члени журі конкурсу. Приємно зазначити, що взяли на себе цю відповідальну місію наші випускники – Альона Приходько, Вячеслав Іщенко та Дмитро Іваник. Після довгих роздумів та напруженого підрахунку балів журі винесло свій справедливий  вердикт. "Нафтовим магнатом-2019" став студент групи ГР-2-А Кулаков Олександр.

4 11

Дякуємо студентському профкому, чоловічому клубу Барбершоп "Brutmen" та нашим випускникам за чудові подарунки всім учасникам конкурсу. 

12 13
mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube