Tuesday the 4th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Щоосені після вересневого клопоту ми з нетерпінням чекаємо затишного золотого жовтня, разом з яким приходить і професійне свято – День працівників освіти. У кожного він свій – голосливий і різнобарвний у великому місті, чи спокійний і сердечний у маленькому селі. Але є те, що об’єднує в цей день усю викладацьку родину – радість від вітань, хвилювання від щирих слів подяки, а головне – відчуття важливості й потрібності обраної професії.

Саме тому другий жовтневий день зібрав у актовій залі ПКНГ ПолтНТУ поважних гостей - освітян, педагогів, працівників коледжу - на святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти. Це свято не тільки для педагогів, але й для студентів, тому що саме в цей день з’являється можливість віддячити освітянам за благородну справу. На захід завітали ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Володимир Олександрович Онищенко та голова Шевченківської районної у м. Полтаві ради Дмитро Юрійович Задворкін.

IMG 2567 IMG 2590
IMG 2565 IMG 2585

Високий професіоналізм працівників коледжу був відзначений почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Полтавської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та подяками ПКНГ ПолтНТУ. Силами талановитих студентів та за участі студентської ради коледжу була підготовлена святкова програма, яка додала радісного настрою та приємних емоцій.

IMG 2641 IMG 2689
 IMG 2710 IMG 2731
 IMG 2743 IMG 2748 
mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube