Tuesday the 4th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Напередодні, студенти-механіки в ході проходження практики з вивчення технологічних процесів і устаткування традиційно відвідали компанію «Weatherford Ukraine». Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Особливо приємно було зустріти під час екскурсії випускників Полтавського коледжу нафти і газу та Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Борисенко Віталія, Пузиря Дениса, Вербового Кирила, Кісіля Олексія, Ісакія Михайла, адже чимало працівників компанії «Weatherford Ukraine» – це саме наші випускники, що краще за будь-які слова свідчить про високий рівень підготовки випускників коледжу та ПолтНТУ.

На початку екскурсії було презентовано демонтстраційний фільм, в якому розповідалось про «Weatherford Ukraine», яка є частиною міжнародної групи Weatherford International Ltd., а також було ознайомлено відвідувачів з правилами безпечного перебування на данному виробничому об’єкті. Під час візиту відбулося цікаве і змістовне спілкування з провідними інженерами компанії «Weatherford Ukraine» Студентам була надана можливість відвідати цех з підготовки сервісного обладнання для буріння свердловин компанії і на власні очі побачити сучасне технологічне обладнанням для буріння свердловин, спуску обсадних труб та колони НКТ, геофізичних досліджень, фішингових робіт та капітального ремонту свердловин.
Студентам-механікам також були продемонстровані найсучасніші геофізичні установки, сучасні інструменти, що входять до компонування низу бурильних колон, зокрема бурові яси і вибійні двигуни, амортизатори, підсилювачі, а також сучасні стандарти проведення неруйнівного контролю обладнання та методи проведення дефектоскопії, конструкції та номенклатура сучасного аварійного обладнання та ловильних робіт в свердловині.

 DSC0045  DSC0043

Студенти із захопленням спостерігали за провідними технологіями та виробництвом, активно цікавилися сучасним обладнанням та мали змогу отримати відповіді на свої питання від провідних спеціалістів, що працюють у компанії «Weatherford».
Учасники візиту мали змогу побачити високі стандарти компанії, зокрема, щодо техніки безпеки і охорони праці та проведення всього спектру ремонтних робіт з чітким дотриманням регламенту та стандартів API, а також ознайомились з сучасним технологічним обладнанням та передовими світовими технологіями в напрямку сервісних послуг з газо- та нафтовидобутку.

 DSC0059
Беззаперечно, проведення таких виробничих екскурсій дозволяє максимально наблизити рівень підготовки студентів коледжу до вимог роботодавців, допомагає студентам оволодіти сучасними знаннями і передовими технологіями у сфері надання сервісних послуг нафтогазовим підприємствам та мотивує до навчання й активного розвитку в нафтогазовій промисловості.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube