Wednesday the 3rd - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Попереду літні канікули!  Чимало юнаків та дівчат в  Україні, як і в усьому світі, прагнуть не тільки відпочити у літній час, а й заробити власні кошти. Неповнолітні працюють в різноманітних фірмах, на підприємствах, в сфері послуг.

IMG 4458Згідно зі ст. 188 Кодексу законів про працю України не допускається прийняття на роботу осіб молодше 16 років. Як виняток, за згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть прийматись на роботу особи, які досягли 15 років.

Крім того, для підготовки молоді до продуктивної праці допускається прийняття на роботу учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних і середніх спеціальних навчальних закладів для виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров’ю і не порушує процесу навчання, у вільний від навчання час по досягненні ними чотирнадцятирічного віку за згодою одного з батьків або особи, що його замінює.

18 червня для студентів 1 курсу експлуатаційного відділення проведена виховна година на тему "Працевлаштування неповнолітніх". 

IMG 4459

Студенти дізналися про особливості працевлаштування неповнолітніх в Україні та за кордоном, ознайомилися з нормами трудового права та переглянули відеоматеріали.

IMG 4475

Сподіваємось, що отримана інформація допоможе студентській молоді в реалізації свого права на працю .

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube