Sunday the 19th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

30-31 травня у Львівському Будинку вчених пройшла VI Міжнародна конференція Ньюфолк НКЦ. Протягом двох днів провідні українські та іноземні компанії розглянули питання розвитку газонафтової галузі України, висвітлили нові технології геофізичних досліджень, бурового сервісу та скерованого буріння.

IMG 0764 IMG 0778

Не обійшли увагою і принципи підходу до роботи та сучасні методики управління компанією. Так Наталя Рудевич, директор Weatherford Ukraine разом зі своїми колегами провели цікаві воркшопи з управлінської діяльності та методики LEAN.
Важливі питання співпраці освіти та бізнесу порушила директор коледжу Шумська Л.П. У своїй доповіді вона наголосила на важливості зворотнього зв'язку між освітою та виробництвом. Саме таким зв'язком можна вважати започаткований Галузевий рейтинг "Ньюфолк", апробацію якого провели студенти та викладачі коледжу та ПолтНТУ. Авторами цього тесту є провідні виробничники нафтогазового комплексу, адже саме вони знають, які знання саме зараз потрібні фахівцю галузі.

IMG 0769 IMG 0781

Делегацію ПКНГ ПолтНТУ на чолі з директором Шумською Л.П. та перший заступник-заступник директора з навчальної роботи Бадулою І.І. представляли викладачі та студенти, які набрали найбільшу кількість балів при апробації Галузевого рейтингу "Ньюфолк" та переможці конкурсу мотиваційних листів від групи компаній GEO ALLIANCE спільно з компанією Ньюфолк НКЦ: Кузьменко С.М., Нос С.М., Кузьменко О.В., Дерев'янко А. та Рожко В. Такі заходи надзвичайно важливі для знайомства з новими людьми, приємних зустрічей з випускниками та для усвідомлення важливості галузі в забезпеченні енергонезалежності держави.

1 2

У рамках основних меседжів VI Міжнародної нафтогазової конференції Ньюфолк НКЦ було відзначено, що нині Україна посідає почесне місце на найдинамічнішому ринку в Європі. Характерним підтвердженням цього є безпрецедентне розширення переліку світових компаній нафтогазового напрямку, що впевнено зайшли і міцно закріпилися на теренах України та активно розширяють свої виробничі потужності. Саме це і додає оптимізму, адже йдеться в більшій мірі про Полтавщину, що у свою чергу, сприятиме зростанню попиту на кваліфікованих випускників нашого коледжу.

7

 

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube