Tuesday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Весна іде, і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої.

Згідно Указу Президента України від 24.03.2015 з метою консолідації суспільства навколо ідеї захисту України, налагодження громадянського взаєморозуміння і примирення у питаннях національної історії періоду Другої світової війни встановлюється День пам’яті та примирення. Це свято відзначається у нашій країні щороку 8 травня і вшановується як День пам'яті загиблих у війні.

IMG 3695

Тож цими травневими днями для студентів 1-3 курсів експлуатаційного відділення завідувачем відділення Зотовою О.М. та викладачем історії Філіппович В.Ю. було проведено просвітницький захід на тему "Пам’ятаємо минуле заради майбутнього".

IMG 36701 IMG 36833

Під час проведення заходу було вшановано  пам’ять тих, хто загинув в роки Другої світової війни, Героїв Небесної Сотні, воїнів загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

IMG 36916

Із інформаційними повідомленнями виступили студенти Миронов Євгеній, Стогній Денис та Дорошенко Діана.  Зокрема було досліджено історію походження та символічний зміст квітки червоного маку як символу памяті про усіх загиблих у війнах.

IMG 3705

Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Адже аме сьогодні твориться історія, учасниками якої є усі ми. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини

Ми свято шануємо пам’ять усіх,
Хто власним життям нашу юність зберіг,
Хто впав за свободу у грізну годину,
За землю священну, за Україну!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube