Tuesday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Під час місячника циклової комісії діловодства 25 квітня 2019 року були підведені підсумки конкурсу презентацій "Моя професія майбутнього" по спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа".

Завдяки викладачам лабораторії інформатики та обчислювальної техніки Гарашко С. М., Самсоненко Н. В., Сидориній О. Г., Павлович Л. В. студенти отримали практичні навички роботи з текстовим редактором MS Word та з редактором презентацій MS PowerPoint.

1 2

Мета навчання за спеціальністю "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" полягає в підготовці спеціаліста, що вміє організувати роботу з документами та інформацією на традиційних та цифрових носіях і такого, що володіє основами їх зберігання.

Розберемо назву майбутньої  професії на складові.

Інформаційна: за сферою інформаційних технологій – майбутнє.
ІТ- індустрія потребуватиме великої кількості web-розробників. Працювати звичайним секретарем-референтом, кадровиком, офіс-менеджером неможливо без знань основ інформаційних технологій.

Бібліотечна справа: сучасний бібліотекар, на думку українського науковця, кандидата педагогічних наук, професора, Заслуженого працівника культури України В. Загуменної, повинен бути спеціалістом широкого профілю, «навігатором знань». Він має бути конкурентоспроможним на ринку праці, готовим працювати в будь-якій сфері, розуміти стратегічну місію як сучасної, так і бібліотеки майбутнього, володіти новітніми комп’ютерними технологіями, працювати не тільки з документами, а й з інформацією, яка міститься в цих документах: технологією згортання та перероблення інформації, створювати бази даних різноманітних інформаційних ресурсів, оперувати інформаційними масивами; моделювати зміст сайту та просувати його в мережі; добре знати типологію, ринок інформаційних продуктів і послуг тощо. Водночас, обов’язковим для бібліотекаря повинно бути знання іноземних мов.

Архівна справа:

Будь-яке підприємство чи установа мають свої архіви, структурні підрозділи, що організовують і забезпечують відбір, нагромадження архівних документів, їх облік, зберігання та користування ними. Архівісти затребувані завжди і всюди. В епоху інтенсивного розвитку та поширення новітніх інформаційних технологій актуалізується питання введення нових курсів з інформатизації архівної справи, електронних та медіа-архівів. Одним з  пріоритетів Державної архівної служби України є цифрування усіх процесів архівної справи та діловодства.

3 7

Отже, складові професії утворили своєрідний пазл, елементи якого інтегруються один з одним.   

Роботу виконували в редакторі презентацій MS PowerPoint з використанням гіперпосилань, анімації та креативного дизайну слайдів.

4 5 6
    Вітаємо переможців - група Д-2-1:
  1. місце: Кришень Катерина
  2. місце: Рудь Анна
  3. місце: Григолевич Юлія
mon banner i have a right logo 1349x822 pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube