Friday the 28th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

2 лютого в нашому коледжі розпочалися підготовчі курси з української мови та математики для учнів закладів середньої освіти. Слухачів курсів щиро привітали директор коледжу Любов Петрівна Шумська, відповідальний секретар Приймальної комісії Володимир Станіславович Воронянський, викладачі: Ольга Володимирівна Кузьменко, Олена Валеріївна Марченко, Людмила Василівна Кізь та Ольга Миколаївна Кочерженко.

IMG 9652
Головним завданням курсів є поглиблене вивчення навчального матеріалу за програмами вступних випробувань і підготовка слухачів до вступу до Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

IMG 9674 IMG 9688


Під час навчання майбутні абітурієнти підвищать рівень знань з української мови та математики. Також вони ближче познайомляться із спеціальностями коледжу, студентським життям, можливостями, які коледж пропонує для своїх студентів.
Після завершення навчання на підготовчих курсах слухачі отримують сертифікат, який дає право майбутнім абітурієнтам на додаткові бали при вступі, передбачені Правилами прийому до Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка в 2019 році.IMG 9627
Бажаємо слухачам підготовчих курсів успіхів у навчанні та раді будемо бачити їх серед студентів нашого коледжу!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube