Friday the 28th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка та Полтавський коледж нафти і газу ПолтНТУ разом розвивають співпрацю з провідними нафтогазовими підприємствами України, зокрема, ДТЕК Нафтогаз, яка є найбільшою приватною газовидобувною компанією нашої держави. Результатом такої співпраці є підвищення рівня якості підготовки фахівців для нафтогазової галузі, покращення матеріально-технічної бази університету та коледжу, використання в освітньому процесі сучасного обладнання та  інноваційних технологій.

У 2016 році у ПолтНТУ за підтримки ДТЕК Нафтогаз було відкрито науково-виробничу лабораторію нафтогазових технологій. А у 2018 році ректор ПолтНТУ, професор Володимир Онищенко ініціював поширення співпраці  з ДТЕК Нафтогаз і на коледж нафти і газу. Результатом стало створення компанією ДТЕК Нафтогаз у коледжі сучасної лабораторії спеціалізованих інформаційних систем і технологій.

27 грудня 2018 року у коледжі відбулося урочисте відкриття нової лабораторії.  В урочистостях взяли участь генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров та ректор Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, професор Володимир Онищенко.

2 1 3

У вітальному слові генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров наголосив на ролі якісної освіти в умовах сьогодення, важливості налагодження партнерських стосунків між роботодавцями та закладами освіти. У своєму виступі ректор ПолтНТУ професор Володимир Онищенко  відзначив важливість внеску ДТЕК Нафтогаз у справу підготовки майбутніх фахівців.

4 5 6

Директор коледжу Любов Шумська щиро подякувала від імені студентського та викладацького колективів коледжу компанії ДТЕК Нафтогаз за значний внесок у розвиток матеріальної бази коледжу, адже нова лабораторія беззаперечно сприятиме підвищенню якості підготовки студентів. Також висловила вдячність ректору ПолтНТУ, професору Володимиру Онищенку за всебічну підтримку і сприяння в реалізації цього проекту.

7  8 9

Для фахівців нафтогазової галузі надзвичайно важливим є вивчення загальнотехнічних дисциплін, зокрема, інженерної та комп’ютерної графіки. Заняття у лабораторії, обладнаній сучасною комп’ютерною технікою, мультимедійним комплексом, забезпеченій новітніми програмними продуктами, сприятимуть формуванню професійної компетентності майбутніх спеціалістів, дадуть змогу підвищити мотивацію пізнавальної діяльності студентів, структурувати та візуалізувати зміст навчального матеріалу для його ефективного засвоєння.

10  11  12 

Студенти коледжу, які були присутні на відкритті, також висловили свої думки про роль нової лабораторії в освітньому процесі. Так, Іщенко Вячеслав, студент групи НМ-4-1, відзначив, що ефективне і якісне використання сучасної техніки неможливе без розуміння креслень, схем та інших конструкторських документів. А його одногрупник Сікорський Ігор наголосив на тому, що сучасний висококваліфікований механік повинен вправно володіти не лише різноманітним слюсарним інструментом, а й комп’ютером, знати сучасне програмне забезпечення, уміти будувати креслення та схеми різноманітної складності. Завдяки сучасному комп’ютерному устаткуванню навчатися стало набагато цікавіше.

13

Тісна співпраця з провідними нафтогазовими компаніями дає змогу знайти нові рішення у справі підготовки висококваліфікованих фахівців, здатних адаптуватися до сучасних виробничих умов, працювати із новітнім обладнанням та інноваційними технологіями. 

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube