Friday the 28th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

15 грудня майбутні абітурієнти та їхні батьки завітали до коледжу, щоб ознайомитися з його спеціальностями та особисто дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії. Учні шкіл Полтави та інших областей, які нині стоять перед вибором, у якому закладі вищої освіти продовжити навчання, мали змогу детально познайомитися із життям коледжу.

Звертаючись до гостей, директор ПКНГ ПолтНТУ Шумська Л.П. підкреслила, що день відкритих дверей у коледжі – давня освітня традиція. Але ми кожного дня раді бачити у стінах нашого закладу бажаючих поєднати своє життя з нафтогазовою сферою, адже на сьогоднішній день у 17 із 25 районів Полтавської області  успішно функціонують нафтогазові підприємства, що сприяє постійному підвищенню попиту на випускників коледжу. Любов Петрівна також зауважила, що в останні роки збільшилася кількість студентів випускних курсів, які успішно поєднують навчання та роботу за фахом.

1 2 3

На виставці діючих моделей нафтогазового обладнання, під час знайомства із адміністрацією, завідувачами відділення, викладачами, представниками студентського самоврядування,  переглядаючи змістовну відеопрезентацію про спеціальності коледжу, майбутні абітурієнти мали змогу більше дізнатися про освітній процес та цікаве дозвілля, сфотографуватися на пам’ять біля святково оформленої фотозони, проявити спортивний азарт грою у шахи, шашки, настільний теніс із викладачами фізичного виховання та студентами.

4 5

Відповідальний секретар приймальної комісії Воронянський В.С. зауважив, що індивідуальний підхід до кожного абітурієнта – особливість ПКНГ ПолтНТУ, проінформував відвідувачів про Правила прийому до коледжу у 2019 році, про можливість після закінчення коледжу продовжити навчання у закладах вищої освіти, зокрема, у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, запросив на підготовчі курси з української мови та математики. Потім директор та члени адміністрації відповіли на численні запитання абітурієнтів та їх батьків.

6 7 8
9 11 10

На завершення старшокласники мали змогу поспілкуватися із завідувачами відділень, викладачами спецдисциплін, зі студентами, які поділилися особистим досвідом та прикладом, відвідали геологічний музей коледжу, ознайомилися з аудиторіями.

12 13 14

Завітайте до нас у будь-який час, не пропустіть нагоди дізнатися більше про наш славетний коледж!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube