Friday the 28th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Всеукраїнський тиждень права започатковано відповідно до Указу Президента України від 8 грудня 2008 року №1149 "Про Всеукраїнський тиждень права" і проводиться він щороку в тиждень, що включає 10 грудня – Міжнародний день прав людини. Зокрема, у цьому році відзначається 70-та річниця Загальної декларації прав людини.

11 грудня для студентів експлуатаційного відділення проведена виховна година на тему "Права людини". Метою заходу є поглиблення знань студентів про основні права та обов’язки; підвищення рівня правової культури і правової свідомості.

Інформаційно-правовий захід організували та провели викладачі гуманітарних дисциплін Коваленко С.В. та Храмова Л.М.

IMG 8548

2Завідувач експлуатаційного відділення Зотова О.М. наголосила на важливості правової освіти в житті кожної людини, необхідності знати свої права та обов’язки.

Студенти зустрілися з ст. лейтенантом поліції Зінюхою М.О.,інспектором із зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Полтавській області, яка розповіла про юридичну відповідальність неповнолітніх. Молодь мала можливість поспілкуватися та задати питання представнику патрульної поліції.

IMG 8555

З повідомленнями про права людини виступили студенти групи Т-3-1 Назаренко Д., Олійник С.,Мірченко Р.

IMG 8564 IMG 8582
IMG 8593
mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube