Wednesday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Новий навчальний рік в ПКНГ Національного університету імені Юрія Кондратюка розпочато… 1 вересня 2020 року є дуже незвичним для студентів і викладачів, адже вперше коледж проводить навчання з дотриманням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря України на період карантину.

Так, не було гучних загальних урочистостей, традиційної для всіх Посвяти у студенти, але ми не могли залишити наших студентів, особливо, першокурсників без уваги. До кожної групи першокурсників завітала адміністрація коледжу на чолі з директором. Директор коледжу Любов Шумська ознайомила студентів з особливостями навчання в період карантину та побажала їм бути наполегливими у здобутті професійних навичок, аби усі починання завжди завершувалися успіхом!

IMG 1095 IMG 1063
IMG 1079 IMG 1096

Ми раді повернутися в стіни нашого коледжу, віч-на-віч зустрітися зі студентами і колегами оффлайн. І вже сьогодні коледж повністю готовий до початку занять.
Сам процес навчання організовано з урахуванням карантинних обмежень та з дотриманням рекомендацій з профілактики коронавірусної інфекції.

IMG 1082 IMG 1085
IMG 1088 IMG 1086
   

До роботи і до навчання допускаються працівники та студенти після температурного скринінгу та за умови використання засобів індивідуального захисту. У випадках підвищення температури та з ознаками ГРВІ необхідно залишатися вдома, повідомляти про це освітній заклад та викликати лікаря.
Всі учасники освітнього процесу зобов’язані користуватися засобами індивідуального захисту на перервах, при переміщенні територією коледжу. Для використаних масок і рукавичок встановлені окремі урни. Щоб уникнути скупчення, у коридорах нанесена розмітка – рухатись потрібно по правій стороні. В кожній навчальній аудиторії встановлені антисептики для дезінфекції рук та розміщені правила одягання, носіння і використання маски.

Будьте здорові! Бережіть себе і своїх близьких!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb  
pedpress studbilet logokcoyo YouTube  
SCHOLARSHIP Програма Scholarship: підтримка перспективних студентів SQE logo new blue Соціальна програма Scholarship для студентів