Friday the 28th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

З нагоди проведення Всеукраїнського тижня права студенти  групи Т-2-1 на чолі з викладачем основ правознавства Коваленко С. В. завітали до Київського районного суду м. Полтави.

Зустріла гостей в.о. прес-секретарки суду Калініченко Лілія Вікторівна, яка провела для студентів невеликий екскурс існуючою системою судоустрою України, ознайомила з організацією роботи та діяльністю суддів та апарату Київського районного суду м. Полтави.

image001 3 image002 7

Зі студентами проведено розмову у форматі діалогу «питання-відповідь», де вони мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на свої запитання, які, в основному, стосувалися розгляду кримінальних проваджень, вчинених неповнолітніми, та виду і міри покарання за скоєння певних видів злочинів.

image004 2 image005 2

Студентам запропонували переглянути відеофільм "Життя – це вибір…", який на прикладі однієї життєвої ситуації показує  молоді шлях, який може обрати кожен громадянин.

image003 4

Вважаємо, що подібні правові заходи впливатимуть на становлення правової культури студентської молоді та підвищать  зацікавленість у вивченні основ правознавства.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube