Friday the 28th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

В Україні щороку, починаючи з 2008 року, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини (10 грудня 1948 року).

Головне завдання – показати важливість правової освіти українців, виховувати в них повагу до закону та прав людини, залучити до участі в цікавих правових заходах, які щорічно проводяться й у коледжі.

1 2

Саме з таким заходом студенти експлуатаційного відділення коледжу і викладачі правознавства та історії Коваленко С.В. і  Філіппович В.Ю. завітали на зустріч до учнів електрорадіотехнічого ліцею м.Полтава.

3 4

Модераторами інформаційно-правового заходу з теми «Права людини в правовій державі» виступили бібліотекар ліцею Омельченко О.А. та завідувач експлуатаційного відділення Зотова О.М.

Викладач Коваленко С.В. наголосила на важливості правової освіти в житті кожної людини, необхідності знати свої права та обов’язки.

5 6

Студенти групи Т-2-1  Ананченко О.,  Горбунова А., Литвиненко М. виступили з повідомленнями про особисті, політичні, економічні, соціальні та культурні права людини.

7 8

Вважаємо, що проведений правовий захід сприятиме підвищенню правової свідомості та культури молоді, реалізації їх прав.

 9

Сподіваємося, що учні в подальшому після завершення навчання у ліцеї реалізують своє право на освіту саме у нашому коледжі!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube