Friday the 28th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Полтавщина багата на добрих людей, які віддають частину свого життя, часу, майна, можливостей іншим, не чекаючи на винагороду. Бути волонтером – важлива і відповідальна місія!

У Полтавському міському будинку культури сьогодні багатолюдно. Волонтерські загони міста звітуються! Багато зроблено добрих справ, молоді серця горять турботою про інших. Волонтерський загін «Відкриті серця» Полтавського коледжу нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за підтримки директора коледжу Любові Шумської під керівництвом студента групи ЕН-4-1 Дмитра Колпаченка діє всього кілька років, але скільки всього зроблено! Адже до волонтерського загону входять активні, креативні, заповзяті студенти – ті, які хочуть і можуть бути корисними. 

1 2 

У міському конкурсі «Волонтер року-2019» наш загін «Відкриті серця» одержав дві нагороди за активну роботу на благо нашого міста та країни. Дякуємо нашим студентам за їх доброту, турботу та відданість такій потрібній та нелегкій справі – людям допомагати! Особлива подяка команді коледжу Workout «Impossible» за підтримку та чудовий виступ на сцені. Вітаємо керівника загону Дмитра Колпаченка із заслуженою нагородою!

 3  4  5

Шановна молодь! Запрошуємо до лав волонтерського загону «Відкриті серця». Пам’ятайте, що ви – вкрай потрібні повсякчас.

6 7  8
mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube