Thursday the 28th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

14 вересня викладачі коледжу Юлія Вербова, Наталія Галаган, Олена Березкіна та Олександра Агейчева підвищили свою професійну майстерність на перфомансі освітніх майстер-класів «Освітній десант» у м. Вінниця. «Навчання та викладання у ЗВО: зміни неминучі» – основний меседж заходу.

Були представлені дві лінійки майстер-класів від спікерів тренінгового центру T-Update Нелі Лебідь, Юлії Бреус, Леоніда Ніколаєва та Ольги Бершадської.

IMG 3430 IMG 3445

Під час панельної дискусії говорили про сучасну роль викладача, теорію поколінь та її вплив на навчання і викладання, а також про компетентності XXI ст. на думку роботодавців та як їх розвивати.
На майстер-класах учасники отримали конкретні інструменти, такі як фасилітація, тренінг, коучинг тощо і стали повноцінними учасниками освітнього перфомансу. Було розглянуто низку актуальних питань вищої освіти, серед яких:
- вироблення навичок, які дозволяють ефективно організувати в студентській аудиторії обговорення складних проблем без часових та емоційно-вольових витрат, з максимальним залученням учасників освітнього процесу;
- сучасні інтерактивні методи та методики у викладанні;
- переваги, можливі результати та перспективи фасилітації.

IMG 3452 IMG 3468
IMG 3416 IMG 3467

Зустріч довела: українські педагоги з радістю готові вдосконалювати педагогічну майстерність і змінюватися на краще. Усі 6 плідних годин навчання пройшли в атмосфері взаєморозуміння, довіри, співпраці та творчості. Майстер-клас пройшов максимально ефективно, цікаво та пізнавально, а результатом його успішності стало бажання і натхнення застосовувати набуті знання на практиці, адже тепер маємо з колегами усі необхідні для цього педагогічні інструменти. Щиро дякуємо організаторам перфомансу освітніх майстер-класів за корисні знання, нові вміння та позитивні враження від заходу.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube