Thursday the 28th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

8 вересня 2019 року відзначається День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

За вже сформованими традиціями в коледжі, ми приєднуємось до щирих привітань на адресу всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність з цією нелегкою працею.

Напередодні свята для студентів експлуатаційного відділення завідувачем відділення Зотовою О.М. та викладачем дисциплін циклу професійної підготовки Дяченко Ю.Г. проведено професійно-орієнтований захід з теми: "Історія свята нафтовиків і газовиків".

IMG 5625

Нафтогазова промисловість нашої держави з початку її виникнення зазнала докорінних змін. Значне розширення виробничих потужностей та модернізація процесу видобутку створили сприятливі умови для нарощення обсягів видобутку й транспортування нафти й газу. А для цього потрібні висококваліфіковані кадри для нафтогазової галузі, які готує наш коледж.

IMG 5633

Працівник нафтової і газової промисловості – особлива професія. Наполегливий характер, працьовитість, сила волі – основні якості нафтовика. Без цього природа не віддасть скарби зі своїх підземних сховищ.

Дорогі друзі, шановні колеги! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

IMG 5650

Бажаємо вам плідної праці та ефективного результату у формуванні новітньої історії вітчизняної нафтогазової промисловості!

Наснаги вам, оптимізму, стабільності та нових досягнень! Нехай свято наповнює радістю й гордістю за професійні здобутки, а ваша відданість своїй справі працює на благо народу України!

IMG 5672

Висловлюємо щиру вдячність усім працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, які щоденно виявляють самовідданість і майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи, забезпечуючи надійну роботу складного нафтогазового комплексу.

IMG 5683

А в найближчі роки від вас буде залежати дуже багато: і енергетична безпека країни, і її політична стабільність.

Бажаємо натхнення і висот у навчанні і праці!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube