Thursday the 28th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

 Новий 2019 – 2020 навчальний рік студенти-першокурсники ПКНГ ПолтНТУ розпочали в актовій залі коледжу, де відбулося спілкування з викладачами біології і екології Кошельник Т.М. – головою ЦК природничо-математичних дисциплін та Пилипенко В.В. – кандидатом біохімічних наук, на екологічну тематику.

IMG 5599 IMG 5608


 Валерія Володимирівна підготувала і провела цікаву лекцію з презентацією та показом відеофільмів про проблеми глобального забруднення відходами нашої планети. Ця проблема наразі є надзвичайно актуальною і такою буде залишатися доти, доки людство не знайде нові методи утилізації сміття, які дадуть можливість назавжди покінчити з відходами.
 Увага студентів акцентувалася на тому, щоби кожен починав із себе. Існує кілька простих правил, дотримуючись яких людина може зменшувати кількість відходів на планеті:
- сортування сміття, користуючись контейнерами для роздільного збору;
- відмова від пластикових пакетів та одноразової тари;
- відмова від куріння;
- не довіряти сліпо рекламі і викидати речі тільки тому, що вони трішки застаріли;
- нову техніку або речі купувати тільки в тому випадку, якщо старі зламалися остаточно або зовсім перестали бути потрібними тощо.

IMG 5603 IMG 5605 IMG 5610


 Звернули увагу також на те, що з ініціативи директора коледжу Любов Петрівни Шумської ми теж можемо долучитися до вирішення актуальної екологічної проблеми шляхом сортування і окремого збору сміття, оскільки на території коледжу з’явилися контейнери для такого збору.
 Все починається з малого… , Кожен починає з себе, і тільки разом ми можемо зменшити забруднення нашої планети. А планета у нас одна!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu banerBPD 120x60 fb
pedpress studbilet logokcoyo YouTube