Sunday the 19th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Все для Joomla. Беспланые шаблоны и расширения.

Розвиток техніки характеризується створенням нових технічних систем, призначених для полегшення людської праці й забезпечення виконання технологічних процесів. Важливе значення в сучасному етапі розвитку нафтогазової промисловості є питання творчого пошуку, дослідницьких навичок та творче розв’язання практичних задач та уміння використовувати все те нове, що з’являється в науці і техніці.

IMG 3715 IMG 3728

Саме такі основні тези були нещодавно розглянуті в ході проведення спеціалізованої відкритої лекції для студентів – механіків III курсу  на тему: "Місце та роль спеціальності "Обладнання нафтових і газових промислів" в інженерній механіці" за участі головного інженера ТОВ "Експертнафтогаз", кандидата технічних наук, члена-кореспондента академії наук Бучинського М.Я.

IMG 3733

Захід пройшов у теплій товариській атмосфері, студенти активно спілкувалися з лектором. В ході лекції було також розглянуто ряд актуальних для сучасної техніки питань:

  • Визначальність технології виробництва для формування типорозміру ряду машин
  • Деякі питання гармонізації нормативних документів
  • Життєвий цикл машин
  • Роль фахівців в системі людино-машина

IMG 3743

По закінченню лекції лектор презентував науково-технічній бібліотеці коледжу 20 примірників підручників "Основи творення машин", співавтором  якої він є.   

IMG 20190518 150122 IMG 3748

Підручник спрямований на розвиток творчого мислення та професійної компетентності здобувачів вищої освіти з метою втілення науково-технічних ідей в реальні конструкції машин, впровадження нових технічних рішень у виробництво. В основу висвітлення алгоритму творення машин покладеного історичний досвід появи перших об’єктів техніки й сучасні принципи розвитку машинобудування. Також звернуто увагу на основи інженерної творчості, правила творення нової техніки та основи проектно-конструкторської діяльності, конструкційні матеріали, технічну експлуатацію машин. Наведено приклади творення машин, які висвітлюють практичний хід інженерної думки при  творенні нового.

IMG 3751

Підручник розрахований на студентів механічних спеціальностей закладів вищої освіти, які вивчають курси, що пов’язані із творенням нових машин, а також для практичного використання в інженерній діяльності.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube