Tuesday the 12th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Ми живемо у світі, де знання постійно оновлюються, де щодня ми стикаємося з робочою ситуацією, з якою раніше ніколи не стикалися, де професійні функції все більше узагальнюються в межах однієї професії…

IMG 3757

Як забезпечити свою успішність? Тільки знаходячи нові форми і способи навчання! Постійно вдосконалюючись!

IMG 3766

Так що ж таке воркшоп, навіщо він потрібний?

IMG 3770

Воркшоп (англ. - workshop) - інтенсивний навчальний захід, на якому учасники навчаються, перш за все,  завдяки власній активній роботі. Таке визначення дав  фахівець у сфері організації воркшопів, тренінгів Клаус Фопель.

IMG 20190515 143414

Воркшоп - це робоча майстерня, місце, де освоюються найбільш практичні навики. Саме з метою отримання практичних навиків у коледжі з ініціативи циклової комісії експлуатаційних дисциплін (Дяченко Ю. Г., Зотова О.М., Крицький В.В.)  за сприяння керівництва ТОВ НТП  «Бурова техніка» був організований і проведений воркшоп з теми: «Колтюбінг - сучасна технологія буріння та ремонту свердловин», в якому прийняв участь провідний інженер-технолог                                            ТОВ «БТФ – Колтюбінг» Сергій Чекашкін. Він розповів  про минуле та сьогодення колтюбінгу, як  одного з перспективних напрямків спеціалізованого обладнання для газонафтової промисловості, поділився з присутніми своїм досвідом роботи, після чого відбулося жваве обговорення цієї актуальної, з виробничої точки зору, теми.

IMG 20190515 143609

Викладачі спеціальних дисциплін (Бяльський Ю.Я., Зотьєва Г.О., Фірсуніна Л.В., Мінченко В.В.) і студенти активно розглядали переваги використання на практиці цієї технології проведення робіт, порівнюючи з традиційним капітальним ремонтом газових і нафтових свердловин та удосконалювали свої практичні навики.

IMG 20190515 152615

Отже, воркшоп, проведений у коледжі є навчальним заходом, учасники якого отримали знання через високу інтенсивність групової взаємодії та активність.

IMG 3797

Тож уперед до нових знань!

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube