Sunday the 19th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Шаблоны Joomla 3 тут

Про формат Наукових пікніків досить просто здогадатись із назви. Пікніки, тому що вони проходять на свіжому повітрі. Ідея у тому, що наука навколо нас.

Саме тому 17 травня у ПолтНТУ відбувся особливий захід – “Науковий пікнік“ в якому взяли участь також викладачі та студенти ПКНГ ПолтНТУ.

IMG 3937

Цей захід розрахований на широку аудиторію випускників шкіл, студентів та всіх, хто прагне вдосконалюватися і отримувати нові, сучасні знання.

IMG 3967

Для відвідувачів проводились досліди, експерименти та незвичні майстер-класи, а також знайомство з основними етапами Вступної кампанії-2019 щодо підготовки фахівців за сучасними провідними спеціальностями як коледжу так і ПолтНТУ.

IMG 3990

Присутнім на діючих моделях демонстрували роботу складних механізмів які призначено для добування вуглеводнів із надр Землі.

IMG 4021

Найактивніших відвідувачів зацікавили виверження вулканів та гейзерні викиди, вони мали можливість доторкувалися до багатств нашої Землі – води, солі, крейди, вугілля і, звичайно ж, нафти!

IMG 4066

Саме так присутнім було доведено, що наука - це круто, це надзвичайно захоплююче, якщо віриш у власні сили, власну ідею і знаєш, яким чином втілити її у реальність.

IMG 4116

Сподіваємося, що із учасниками даного дійства у недалекому майбутньому ми зустрінемося під час Вступної кампанії-2019.

mon banner i have a right logo 1349x822 pntu pedpress studbilet logokcoyo fb YouTube