Saturday the 17th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Всё для рыбака. Сигнализатор поклевки и другие рыболовные принадлежности.

Дивне створіння – жінка. Одним поглядом здатна викликати велике почуття. Одним порухом брови розвіяти його на порох... Її люблять і зневажають, обожнюють і затоптують у бруд. А все ж стають перед нею на коліна... Тому що все високе в людині – від жінки. Жінка дає життя, зігріває, допомагає зробити перші кроки. Вона порадниця й захисниця. Предмет обожнення та поклоніння, щастя й натхнення.

“Кенгуру” – міжнародний математичний конкурс, який проводиться щорічно у третій четвер березня країнами, які є учасницями міжнародної організації “KANGOUROU SANS FRONTIERES”.

IMG 8807 IMG 8806

14 березня у коледжі відбувся літературно-мистецький захід «Крим: динаміка, виклики та перспективи» англійською та німецькою мовами.

У рамках місячника циклової комісії гуманітарних дисциплін викладачами іноземних мов було організовано інформаційно-просвітницький захід «Вивчення іноземної мови із задоволенням». Наш коледж гостинно вітав колег із кафедри іноземної філології та перекладу та студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

У рамках проведення місячника знань комісії гуманітарних дисциплін із 12 березня розпочався тиждень іноземної мови в нашому коледжі!

1 березня 2018 року викладачами Мироненко В.М. та Голінько Н.А. була проведена олімпіада із зарубіжної літератури. 24 студенти перших курсів продемонстрували високий рівень знань із світової літератури періоду XIX-XX століть.

1 березня 2018 року стартувала Всеукраїнська гра "Соняшник". Конкурс молодий, започаткований 2012 року. Цьогоріч до нього долучилися і студенти-першокурсники нашого коледжу разом з координаторами Кузьменко О.В. та Марченком В.Д.

28 лютого для студентів групи ГР-4-А було проведено екскурсійне заняття з дисципліни «Інтерпретація результатів промислової геофізики» в ДП "Укрнаукагеоцентр".

Начальник партії стратифікації, кореляції та літологічного вивчення продуктивного горизонту Голуб Ольга Григорівна, до речі, випускниця коледжу, ознайомила студентів із комплексом обладнання, яке використовують  для стратифікації покладів нафти й газу, визначення геологічних перспектив розрізів свердловин та прогнозування скупчення вуглеводнів. Рентгено-дифракційна система X'Pert3Powder дозволяє проводити експрес-аналіз мінерально-петрографічного складу гірської породи.

Сьогодні особливе свято зібрало разом нашу дружну родину. Свято, що лежить на межі юності і дорослого життя. Свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії. Це – свято випуску кваліфікованих фахівців спеціальності «Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ».

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Полтавська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості з метою проведення профорієнтаційної роботи з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів 28 лютого сприяли проведенню  профорієнтаційного фестивалю «Веселка професій» серед команд вищих навчальних закладів міста І-ІІ рівнів акредитації.

IMG 8123 IMG 8127 IMG 8135

Фахова олімпіада відбулася для випускної групи студентів спеціальності "Діловодство".

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри українознавства, культури та документознавства Гаращенко Л. Б., кандидат філологічних наук, доцент Мізіна О. І., викладачі кафедри українознавства, культури та документознавства, надали можливість кожному студенту продемонструвати свої знання із провідних дисциплін, адже завдання олімпіади включали питання з діловодства та документознавства.

З метою розвитку математичних здібностей студентів, формування цікавості до навчальної дисципліни та у рамках проведення І етапу ІX Всеукраїнської олімпіади з математики у лютому 2018 року в коледжі відбулася олімпіада серед студентів перших курсів.

У конкурсі взяли участь 19 студентів бурового, механічного, експлуатаційного відділень, юнаки та дівчата продемонстрували високий рівень знань та навичок у розв’язуванні різноманітних завдань.

22 - 26 лютого проходив захист дипломних проектів студентів групи Т-4-1 спеціальності "Експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ".

IMG 7850 IMG 7830

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube