Thursday the 18th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Всё для рыбака. Сигнализатор поклевки и другие рыболовные принадлежности.

Ось і промайнув непомітно час… Нібито ще вчора для студентів групи Т-І-1 лунав дзвоник на першу пару, а сьогодні вони вже студенти групи Т-ІV-1, які захищають звіт із переддипломної практики…

Одним із основних завдань сучасної вищої освіти в Україні є створення умов для формування творчої особистості кожного студента. Метою навчання стає не лише засвоєння студентами певного обсягу знань, умінь і навичок, а й глибоке осмислення принципово важливих основ науки, оволодіння практичними навичками самостійного науково-дослідного пошуку, а також розвиток інтелектуального потенціалу.

Незважаючи на те, що Різдво – одне з небагатьох свят, що об’єднує все людство, за всіх часів у різних народів існували й існують нині власні традиції зустрічі Різдва, своя святкова атрибутика, дати проведення цього свята.

18 грудня пройшла підсумкова конференція проекту "Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування". Нагадуємо, що завчасно підготовлені юні тренери, студенти Петров Денис, Кадєєв Максим, Гірний Валентин  (гр. БН-ІІ-ІІ) та Матяш Віталій, Цибулько Володимир, Колпаченко Дмитро, Ясковець Юлія (гр. ЕН-ІІ-І) проводили просвітницькі заняття серед своїх однолітків не тільки у коледжі, але й за його межами.

«Шкідливі звички та їх наслідки» - такий виховний захід підготовлений та проведений викладачем хімії і біології Єгоровою Т.І. разом зі студентами експлуатаційного відділення.

З 11 до 15 грудня 2017 року студент групи БН-4-3 Коркін Владислав разом із студентами ПолтНТУ проходив стажування в Азербайджанському державному університеті нафти і промисловості в рамках підписаного між ПолтНТУ і АДУНіП меморандуму про співпрацю, яка передбачає різновекторну діяльність, зокрема, і освітню.

Якщо людина вибула із ситуації насилля
з найменшими втратами – це означає,
що її дії були правильними .

Правила гри можна змінити, але життя – це не гра. Не можна повторити вже зроблений вибір чи скасувати прийняте у минулому рішення. Не можна охопити абсолютно все чи скористатися кожною можливістю. Не можна передбачити, які можливості будуть у вас через тиждень або рік. Вам завжди бракуватиме часу, варіантів вибору, грошей, можливостей. Ви повинні будете платити за кожен свій вибір у житті – і часто ця плата буде перевищувати ваші сподівання.

14 грудня 2017 року в коледжі в рамках Всеукраїнського тижня права студенти групи Т-1-1 здійснили подорож до музею історії органів внутрішніх справ Полтавщини. Студенти дізналися про історію створення та діяльність органів внутрішніх справ Полтавщини.

У грудні 2017 року в коледжі в рамках Всеукраїнського тижня права відбулася зустріч студентів груп Е-1-2, БН-1-3, Д-1-1 з головним спеціалістом із зв’язків з громадськістю та ЗМІ управління Державної міграційної служби України в Полтавській області Терещенко Наталією Сергіївною, яка розповіла студентам про підстави та порядок видачі паспорта громадянина України у формі ІD картки.

9 грудня коледж гостинно відчинив двері для енергійних, творчих, креативних і небайдужих старшокласників  Полтавщини та інших регіонів України – потенційних студентів нашого навчального закладу.

7 грудня викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін у складі Марченка В.Д., Мироненко В.М., Голінько Н.А. та Гребенюк Л.М. здійснили профорієнтаційну роботу з учнями 9-11 класів. Зокрема, відвідали Тахтаулівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Малобудищанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області, Опішнянську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів, Шилівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа I-III ступенів №1 Зіньківської районної ради Полтавської області» та Зіньківську гімназію.

З 06 – 08 грудня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка триває X Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми й перспективи розвитку академічної та університетської науки». Мета конференції: обговорення проблем фундаментальних і природничих наук, економіки, екології, техніки та технологій; презентація результатів спільних наукових досліджень учених Національної академії наук України та ПолтНТУ; визначення перспектив розвитку наукових досліджень, підготовки фахівців і наукових кадрів. Тематичні напрямки конференції: суспільні та гуманітарні науки; природничі науки; виробництво, технології, інженерія.

6 грудня 2017 року у Розсошенській гімназії відбулася зустріч викладачів Голінько Н.А., Височин О.А. та студентів із учнями 9-х класів.

mon banner pntu pedpress studbilet logokcoyo
fb g
  YouTube