Tuesday the 19th - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Всё для рыбака. Сигнализатор поклевки и другие рыболовные принадлежности.

18 – 20 вересня Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка, Полтавським коледжем нафти і газу ПолтНТУ та Науково-технічним центром Полтавського відділення Інженерної академії України за сприяння Міністерства освіти і науки України, Державного департаменту США, Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Програми академічних обмiнiв iменi Фулбрайта в Україні й Міжнародного благодійного Фонду "Міжнародний фонд досліджень освітньої політики" проводиться Міжнародний тренінг для керівників українських коледжів з теми: "Підвищення ефективності діяльності коледжів через призму вдосконалення якості освіти".

13 вересня, в рамках проведення місячника знань циклової комісії фізичного виховання, відбувся туристичний похід студентів групи Т-1-1 разом із куратором Філіппович В.Ю. та викладачем фізичної культури Кошелем В.М.

Нещодавно у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося урочисте відкриття студентського відділення міжнародної спілки інженерів-нафтовиків (SPE).

Відкриття відділення дає змогу студентам більш тісно спілкуватися із представниками підприємств нафтогазової галузі, здобувати нові знання не тільки від своїх викладачів, а й від нафтовиків, які працюють на виробництві.

12 вересня для студентів експлуатаційного відділення були проведені традиційні збори.

Підтримуючи традицію, започатковану минулого року, перші збори у новому навчальному році для студентів експлуатаційного відділення були присвячені відзначенню професійного свята - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, що з року в рік в нашій державі прийнято святкувати восени – другої неділі вересня.

12 вересня на спортивному майданчику відбулися змагання зі стрибків у довжину з розбігу на першість коледжу. Організаторами змагань висупили циклова комісія фізичного виховання та студентська рада коледжу.

Слайд1

Традиційно, ось уже шість років поспіль, у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходить турнір з міні-футболу пам’яті О.Г.Онищенка серед збірних команд факультетів та структурних підрозділів науково-педагогічних працівників і студентів.

Перша лекція 2017-2018 навчального року для студентів коледжу була присвячена актуальному питанню євроінтеграції – "Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну".    

Holidays September 1 Books and globe on Knowledge Day on September 1 084364

Такий сьогодні урочистий коледж,
Лунають скрізь веселі голоси.
Зібралась юнь у своє рідне коло,
Щоб у знаннях в висоти піднестись.

 30 серпня у коледжі відбулася хвилююча церемонія Посвяти у студенти першокурсників. Студентську родину поповнило близько 300 юнаків та дівчат, які вперше переступили поріг коледжу, гордо несучи звання Студента найкращого навчального закладу – Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

nezal

Мені ж Ви були за Отця, і за Дух,
І за приклад…

Б. Олійник

 lukjanezМинув рік, як пішов із життя директор коледжу Лук’янець Володимир Дмитрович, розумний, мудрий, вимогливий та справедливий керівник, чудова та турботлива Людина з великої букви.

Минув рік, як пішов із життя чоловік, який своїми діями та вчинками, світлим розумом виховав не одне покоління справжніх фахівців нафтогазової галузі. Уміло вчив їх мудрості та відповідальності за професію, яку вони обрали. Володимир Дмитрович усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю. Він був людиною мудрою та розважливою, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч.

У нього для кожного завжди було напоготові привітне слово, приязна усмішка, готовність вислухати й дати пораду.

Більшу половину свого життя він віддав коледжу. Добре знав і цінував колектив, який очолював. Був дуже скромною людиною, не любив хвалитися своїми успіхами, проте з гордістю розповідав про досягнення та успіхи інших. Порядність і чесність – ось найголовніші риси характеру Володимира Дмитровича.

Хтось із великих сказав: "Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність".

Минув рік, але ми не перестаємо згадувати про Володимира Дмитровича – особистість справді неординарну, яскраву. Талановитого керівника, невтомного і самовідданого вчителя.

І нехай минають роки, але світлий, добрий спомин про Володимира Дмитровича назавжди залишиться в серцях його колег та студентів – усіх, хто його знав та поважав.

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

mon banner pntu pedpress studbilet hot line4
fb g
  YouTube