Friday the 21st - Розроблено: у Лабораторії ІОТ ПКНГ ПолтНТУ-2016
Всё для рыбака. Сигнализатор поклевки и другие рыболовные принадлежности.

15 липня абітурієнти, що вступають на базі 9-ти класів, розпочали складати вступні іспити.

Вступники, що потребували поселення під час вступу, були гостинно прийняті та розміщені в гуртожитку №1. Коледж має два  гуртожитки для дівчаток та юнаків, побудованих за блочною системою, із місцями на три-чотири особи в кімнаті.

12 липня розпочався прийом документів від абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти (11 класів).

IMG 9057 IMG 9083

30 червня відбувся вступний інструктаж технічних секретарів Приймальної комісії ПКНГ ПолтНТУ, на якому було доведено Правила прийому до коледжу, порядок прийому документів від абітурієнтів та розпорядок роботи Приймальної комісії на всіх етапах "Вступної кампанії-2017".

Закінчилося останнє заняття, здані останні заліки, і іспити, і студенти нарешті можуть зітхнути спокійно – довгоочікуваний випускний.

30 червня відбувся випуск студентів в Полтавському коледжі нафти і газу ПолтНТУ.

Підсумковим етапом процесу підготовки молодшого спеціаліста є виконання та захист дипломного проекту.

Після закінчення теоретичного курсу навчання і проходження всіх передбачених навчальних і виробничих практик 79 студентів були допущені до захисту дипломних проектів.

З 20 червня по 27 червня 2017 року відбувся захист 79 дипломних проектів студентами груп ЕН-4-1, ЕН-4-А, ЕН-4-Б.

У групах експлуатаційного відділення ЕН-ІІІ-1 та ЕН-ІІІ-А спеціальності 5.05030401 «Експлуатація нафтових і газових свердловин» 20 - 21 червня відбувся захист навчальної практики на здобуття робітничої професії.

13 червня студенти денного відділення за спеціальністю 5.05030106 «Буріння свердловин» почали звітувати про рівень свого професійного становлення на публічному захисті дипломних проектів, що є логічним завершенням навчальної діяльності.

17 червня на території Корпусного парку м. Полтава відбувся інтерактивний національний профорієнтаційний проект «Місто професій».

31.06.17-06.06.17 студенти-геологи ПКНГ ПолтНТУ взяли участь в подорожі до печери Млинки (с. Залісся, Тернопільська область).

З метою залучення студентської молоді до вивчення іноземних мов, забезпечення практичного застосування їх під час повсякденного життя, удосконалення розмовної іноземної мови, поєднання навчання із відпочинком 15 червня заступник директора з виховної роботи Вербова Ю.В., викладачі іноземних мов Руденко С.І. та Хлівецька У.П., куратор Пшичкіна Н.Г. разом зі студентами групи БН-І-3 відвідали Полтавський художній музей (галерею мистецтв) імені Миколи Ярошенка в рамках вивчення теми «Мистецтво» з дисципліни «Іноземна мова».

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка обрав нову королеву. 14 червня пройшов вже традиційний конкурс краси та розуму «Міс ПолтНТУ 2017».

«Здоров’я — це ще не все, але без здоров’я все інше — ніщо». Під таким девізом 10 червня 2017 року в Нижніх Млинах відбувся День здоров’я для викладачів та співробітників коледжу.

У 2017 році Полтавський коледж нафти і газу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка святкує ювілей.

mon banner pntu pedpress studbilet hot line4
fb g
  YouTube